Back to Top
Глухівський національний педагогічний університет
імені Олександра Довженка

Звітування аспірантів, докторантів про виконання індивідуальних планів

У кінці серпня 2022 р. відповідно до Порядку підготовки здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії та доктора наук у вищих навчальних закладах (наукових установах), Положення про підготовку здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії та доктора наук в аспірантурі (поза аспірантурою) та докторантурі Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка аспіранти денної та заочної форми навчання освітніх програм, а також докторантка Хроленко М.В. у змішаному форматі прозвітували на кафедрах, відповідальних за їх підготовку про виконання індивідуального плану

Акредитація освітньо-наукової програми "Історія та археологія" ОНС "Доктор філософії

Надрукувати Надрукувати E-mail E-mail
Відкриту зустріч з експертами: ID 38713 Глухівський національний педагогічний університет імені Олександра Довженка, ОП "Історія та археологія" буде проведено 09 березня 2023 о 12:00 за допомогою платформи Zoom за покликанням: 
https://us04web.zoom.us/j/77134625983?pwd=7NZ4zm99tP7MFu1aN6gYaJN8W5YCpy.1
Ідентифікатор конференції: 771 3462 5983
Пароль: 2023.
Запрошуємо доєднатися всіх зацікавлених осіб!

Практична підготовка здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії

З 21.03.2022 р. по 24.04.2022 р. здобувачі вищої освіти ступеня доктора філософії ІІ курсу освітньо-наукових програм «Теорія і методика вищої освіти», «Теорія і методика професійної освіти», «Початкова освіта», проходили науково-педагогічну практику, а здобувачі вищої освіти освітньо-наукової програми «Історія та археологія» – науково-дослідницьку практику.

Зустріч-знайомство з аспірантами 1 року навчання

1 червня 2022 р. відбулася зустріч-знайомство зі здобувачами вищої освіти ступеня доктора філософії 1 року навчання, які були зараховані за результатами додаткового вступу.

English French German Italian Spanish
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО