Back to Top
Глухівський національний педагогічний університет
імені Олександра Довженка

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей

Надрукувати Надрукувати E-mail E-mail
Підсумки І туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робітУ 2022/2023 навчальному році Державною науковою установою «Інститут модернізації змісту освіти» було заплановано провести Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей.

Захід мав пройти у 2 тури, однак, проведення другого туру конкурсу у воєнних умовах було визначене як неможливим «з міркувань забезпечення безпеки учасників освітнього процесу». Організатори вважають недоречним проводити конкурс у дистанційній формі через високі ризики академічної недоброчесності.

Закладам вищої освіти рекомендують у цьому навчальному році у зв’язку із воєнним станом обмежитись проведенням конкурсу в один тур (лист МОН від 22.12.2022 № 3/5695-22).

 

За інформацією Інституту модернізації змісту освіт

І тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2023

Лист на ЗВО 2023

2021-2022

Шановні студенти! З метою підтримки обдарованої студентської молоді та створення умов для її творчого зростання Міністерство освіти і науки України оголошує Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2021/2022 (наказ МОН)
Пропонуємо до вашої уваги перелік галузей знань, спеціальностей (спеціалізацій) з яких проводиться Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт, координати базових закладів вищої освіти (назва, адреса, сайт, електронна адреса, телефон для довідок): (перелік базових закладів)
 ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт: 


Joomla Plugins
English French German Italian Spanish
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО