Back to Top
Глухівський національний педагогічний університет
імені Олександра Довженка


Оголошення

Вітання


Мінна безпека

https://forms.gle/rRQNamSiBJEudihk8
ДО  УВАГИ ПЕДАГОГІЧНИХ І 
НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ

 

      «Європейська ліга професійного розвитку» (ELPD) разом з Університетом Collegium Civitas, Варшава організовує міжнародне науково-педагогічне дистанційне стажування для педагогічних і науково-педагогічних працівників ЗВО I–IV рівнів акредитації незалежно від форм власності та підпорядкування.  
      Тема стажування: «Інтернаціоналізація освіти. Нові та інноваційні методи навчання. Реалізація міжнародних освітніх проектів у фінансовій перспективі ЄС».
     
      Дати проведення: 3 квітня – 15 травня 2023 року.

     З детальною інформацією можна ознайомитися у листі ТОВ «Європейська ліга професійного розвитку» 

Увага!

Для розміщення інформації на сайті надсилайте матеріали на електронну пошту адміністратора сайтуЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  
Прохання зазначити конкретний розділ сайту для розміщення. 
Перелік обов'язкових документів зазначений в наказі МОН №160


 

English French German Italian Spanish
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО

 

 
Останні новини

Мінна безпека

Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України підготовлено відеоматеріали з інформування населення про ризики, пов'язані з вибухонебезпечними предметами.
24 травня 2023
 

Успішно відбулася конференція «Актуальні питання інтеграції України до європейського безпекового простору» в межах реалізації проєкту Еразмус+ Модулі Жана Моне

18 травня 2023 року в Глухівському національному педагогічному університеті імені Олександра Довженка у змішаному форматі успішно відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Актуальні питання інтеграції України до європейського безпекового простору»
22 травня 2023
 

💗🚴‍♂️«Велопробіг у вишиванках»🇺🇦🚴‍♀️

19 травня у Глухівському національному педагогічному університеті імені Олександра Довженка відбувся «Велопробіг у вишиванках».
22 травня 2023
 

Всесвітній День Вишиванки

💛💙Всесвітній День Вишиванки є одним з найважливіших свят в Україні, коли українці по всьому світу одягають традиційну вишиванку, яка є не просто одягом, а символом національної самоідентифікації, стійкості та єднання. Вона передає особливості кожного регіону України, його традиції та історію.
22 травня 2023
 

Основи транзактного аналізу

У неділю, 14 травня в Глухівській публічній бібліотеці відбулась презентація книги психолога Університету Юрія Рябка «Основи транзактного аналізу». На заході були присутні представники університету, психологи закладів освіти, мешканці міста.
22 травня 2023
 
 

ФОТОГАЛЕРЕЯ

ВІДЕОГАЛЕРЕЯ

УНІВЕРСИТЕТИ-ПАРТНЕРИ