КОНТАКТНА

кафедри педагогіки і менеджменту
освіти

Освіта:

1. 1974-1978 ‒ Глухівський державний педагогічний інститут імені С.М. Сергєєва-Ценського (Спеціальність «Загальнотехнічні дисципліни», кваліфікація: вчитель загальнотехнічних дисциплін).

2.    1984-1987 – Науково-дослідний інститут трудового навчання і професійної орієнтації АПН СРСР. Аспірантура за спеціальністю 13.00.01 – «Теорія та історія педагогіки».

Науковий ступінь:

1988 - кандидат педагогічних наук за спеціальністю 13.00.01 – «Теорія та історія педагогіки».
Тема дисертації: «Формування у майбутніх учителів праці умінь управляти навчальною і трудовою діяльністю».

Вчене звання:
1991 р. - доцент кафедри педагогіки і психології.

Нагороди та відзнаки