КОНТАКТНА

Вовк Богдан Іванович

Доцент кафедри

Освіта:

Середня спеціальна: 2009-2010 рр. - Шосткинське ВПУ №19 м.Шостка (Професія: «Електрогазозварник»).

Вища: 2004-2009 рр. – Глухівський національний педагогічний університет імені Олександра Довженка (Спеціальність: Професійне навчання. Механізація і гідромеліорація сільського господарства. Кваліфікація: Інженер-педагог, дослідник).

Науковий ступінь:

2018 р. - кандидат педагогічних наук за спеціальністю 13.00.04 – «Теорія і методика професійної освіти».
Тема дисертації: «Формування самоосвітньої компетентності майбутніх викладачів практичного навчання».

Вчене звання:
Доцент кафедри професійної освіти та технологій сільськогосподарського виробництва (АД №010660 від 06 червня 2022 р.).

Нагороди та відзнаки