КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ:

ПРОФІЛІ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ:

Google академія

СПИСОК НАУКОВИХ ПРАЦЬ

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

ПРОФЕСІЙНИЙ РОЗВИТОК ТА ДОСВІД ЕКСПЕРТНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ:

Кугай Наталія Василівна

доктор педагогічних наук, доцент

Освіта:

1985 – 1990 – Київський державний університет ім. Т. Г. Шевченка (Спеціальність «Математика», кваліфікація: Математик. Викладач).

Науковий ступінь:

2008 - кандидат педагогічних наук за спеціальністю 13.00.02 – «Теорія та методика навчання (математика)». Тема дисертації: «Розвиток умінь старшокласників доводити твердження у процесі вивчення алгебри і початків аналізу».

2019 - доктор педагогічних наук за спеціальностями 13.00.02 – «Теорія та методика навчання (математика)». Тема дисертації «Формування методологічних знань і вмінь майбутніх учителів математики у процесі навчання дисциплін математичного циклу».

Вчене звання:

2012 р. - доцент кафедри математики і методики викладання.

Нагороди та відзнаки:

-     Грамота Сумської обласної державної адміністрації 2008р.

-     Грамота Глухівської міської ради 2010 р.

-     Почесна відзнака Професіонал 2019 р. у номінації «Викладач року», м. Глухів, лютий 2020 р.

-     Почесна грамота Голови Сумської обласної державної адміністрації, травеь 2020 р.