КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ:

ПРОФІЛІ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ:

org/0000-0002-5148-21051

СПИСОК НАУКОВИХ ПРАЦЬ

Підвищення кваліфікації

Професійний розвиток та досвід експертної діяльності:

Непомняща Галина Іванівна

Кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри теорії і методики початкової освіти

Освіта:

1995 – 2000 рр. – Глухівський державний педагогічний інститут імені С.М.Сергєєва – Ценського (Спеціальність «Початкове навчання та біологія», кваліфікація: вчитель початкових класів та біології).

2001 - 2002 рр. – Глухівський державний педагогічний університет (Спеціальність «Початкове навчання», кваліфікація: магістр педагогічної освіти, викладач педагогіки та методики початкового навчання).

Науковий ступінь:

2001 - кандидат педагогічних наук за спеціальністю 13.00.09 – «Теорія навчання». Тема дисертації: «Дидактичні засоби формування природничо-математичних понять в учнів початкової школи».

Нагороди та відзнаки:

2012 р. -   Почесна грамота голови Сумської обласної державної адміністрації;