КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ:

ПРОФІЛІ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ:

Google академія

СПИСОК НАУКОВИХ ПРАЦЬ

Підвищення кваліфікації

Професійний розвиток та досвід експертної діяльності:

Мінченко

Марина Василівна

аспірантка, асистентка кафедри історії, правознавства

та методики навчання

Освіта:

2014–2018 – Глухівський національний педагогічний університет імені Олександра Довженка

(Кваліфікація: ступінь вищої освіти бакалавр, напрям підготовки 6.020302 Історія, професійна кваліфікація Вчитель історії та суспільствознавчих дисциплін).

2018–2019 – Глухівський національний педагогічний університет імені Олександра Довженка

(Кваліфікація: ступінь вищої освіти магістр, спеціальність 014 Середня освіта (Історія), професійна кваліфікація Викладач історії, вчитель суспільствознавчих дисциплін і правознавства)

2020 – дотепер – Глухівський національний педагогічний університет імені Олександра Довженка
(Спеціальність 032 Історія та археологія)