КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ:

dmytrenko@gnpu.edu.ua

ПРОФІЛІ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ:

Google академія

Research Gatе

orcid?orcid=0000-0002-7743-6289

СПИСОК НАУКОВИХ ПРАЦЬ

Підвищення кваліфікації

Професійний розвиток та досвід експертної діяльності:

Дмитренко

Аліна Павлівна

доктор філософії, старший викладач, завідувач кафедри теорії і методики дошкільної освіти

Освіта:

2012-2013 р. – Глухівський національний педагогічний університет імені Олександра Довженка (Спеціальність «Дошкільна освіта», кваліфікація: викладач дошкільної педагогіки і психології).

2017 – 2021 р. – Глухівський національний педагогічний університет імені Олександра Довженка (Аспірантура. Спеціальність: 011 – Освітні, педагогічні науки).

2022 – 2023 р. – Глухівський національний педагогічний університет імені Олександра Довженка (Спеціальність 013 Початкова освіта, професійна кваліфікація: магістр початкової освіти. Вчитель початкових класів закладу загальної середньої освіти).

Науковий ступінь:

2021 – доктор філософії із спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки. Тема дисертації: «Формування професійної компетентності майбутніх вихователів закладів дошкільної освіти на засадах технологічного підходу».