КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ:

ПРОФІЛІ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ:

СПИСОК НАУКОВИХ ПРАЦЬ

КЕРІВНИЦТВО АСПІРАНТАМИ

Підвищення кваліфікації

Самусь

Тетяна Володимирівна

кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри професійної освіти та технологій сільськогосподарського виробництва

Освіта:

1998-2002 рр. – Глухівський агротехнічний коледж імені С. А. Ковпака (Спеціальність – «Електрифікація і автоматизація сільського господарства». Кваліфікація: Технік-електрик).

2002-2006 рр. – Глухівський державний педагогічний університет (Спеціальність – «Професійне навчання (Механізація і гідромеліорація сільського господарства)». Кваліфікація: Інженер-педагог (Механізація сільськогосподарського виробництва та гідромеліоративних робіт)).

2009-2010 рр. – Глухівський національний педагогічний університет імені Олександра Довженка (Спеціальність – «Професійне навчання. Механізація і гідромеліорація сільського господарства». Кваліфікація: Інженер-педагог, дослідник.

Науковий ступінь:

2016 р. –  Кандидат педагогічних наук за спеціальністю 13.00.04 – «Теорія і методика професійної освіти». Тема дисертації: «Формування здоров’язбережувальної компетентності майбутніх інженерів-педагогів у процесі професійної підготовки»

Вчене звання:

2022 р. - Доцент кафедри професійної освіти та технологій сільськогосподарського виробництва (АД №010302 від 07 квітня 2022 р.)

Нагороди та відзнаки:

2015 р., 2019 р. – Грамота ректора Глухівського НПУ ім. О. Довженка;

2019 р. – Подяка ректора Глухівського НПУ ім. О. Довженка;

2017 р. – Грамота відділу освіти Глухівської міської ради;

2018 р. – Грамота Сумської обласної державної адміністрації;

2019 р. – Подяка Сумської обласної державної адміністрації.