КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ:

ПРОФІЛІ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ:

ResearchGate

СПИСОК НАУКОВИХ ПРАЦЬ

Підвищення кваліфікації

Професійний розвиток та досвід експертної діяльності

Панченко Сергій Михайлович

Доктор біологічних наук, доцент кафедри ботаніки та фізіології сільськогосподарських рослин

Освіта:

1991-1996 рр. – Сумський сільськогосподарський інститут (спеціальність «Вчений агроном», кваліфікація: магістр агрономії).

Науковий ступінь:

22 травня 2000 р. (протокол №19-07/8) – кандидат біологічних наук зі спеціальності 03.00.05 – ботаніка. Тема дисертації: «Флора, рослинність та популяції модельних видів Старогутського лісового масиву».

18 листопада 2018 р. (рішення Атестаційної колегії від 5 березня 2019 р.) – доктор біологічних наук зі спеціальності 03.00.05 – ботаніка. Тема дисертації: «Популяційні аспекти резерватних сукцесій в лісах Лівобережного Полісся України».

Вчене звання:

28 квітня 2004 р. (протокол №2/53-D) – доцент кафедри ботаніки та фізіології сільськогосподарських рослин.

Нагороди та відзнаки:

2009 р. – Лауреат премії Президента України для молодих вчених за цикл наукових праць "Пріоритети охорони фіторізноманіття заповідних територій на популяційному, видовому та екосистемному рівнях (на прикладі Новгород-Сіверського Полісся)".