Згідно Указу Президента України № 53 від 14 лютого 2022 року, з метою посилення консолідації українського суспільства, зміцнення його стійкості в умовах зростання гібридних загроз, 16 лютого визначено Днем єднання, єднання всієї України.
#UAразом
Глухівський національний педагогічний університет імені Олександра Довженка знаменно відзначив перший День єднання. На центральній площі Університету довженківці урочисто винести Державний Прапор України та колективно виконали Гімн.
Проведена акція, це відповідь на зовнішні та внутрішні виклики, що постали перед Україною, які вимагають від кожного громадянина відповідальності, впевненості та чіткої громадянської позиції, #ми_сильні_бо_ми_єдині.
Учасники заходу доєдналися до загальноміської ходи з винесення українського стягу. Синьо-жовта символіка стала окрасою означеного дійства.

День єднання.