Культурний обмін сприяє подоланню мовних бар'єрів, формує вміння аналізувати і оцінювати економічні, політико-правові, соціально-культурні, технологічні складові та інтеграційні процеси спільно з представниками інших країн.
На базі Університету комп'ютерних наук і технологій (STEKOM) в Індонезії відбувся культурний обмін з теми "Let's Get to Know Each Other Countries". Здобувачі освіти Глухівського національного педагогічного університету з використанням дистанційних технологій активно долучилися до цієї події.
Арсен КОНОПЛЯ, студент 32-ДО групи факультету дошкільної освіти виступив 21 вересня з темою: "HLUKHIV: Culture and Culinary that you would like to Recommend to Foreigners". Особливо зацікавили іноземців – опис історичних та культурних процесів Глухівщини, онлайн-екскурс архітектурними пам'ятками, презентація місцевої кулінарії.
Анастасія БЕЗБОРОДОВА, студентка 62-2А групи ННlІ філології та історії виступила 23 вересня з темою: "Ukrainian pop-culture". У презентації було приділено увагу феномену поп-культури в контексті метакультурних реалій українського суспільства. У виступі приділено увагу сучасному українському мистецтву. Зауважено, що поп-культура України характеризується новаторством і багатогранністю.
Наші студенти були невимовно раді спілкуванню з іншими учасниками, що представляли як українські ЗВО (Тернопільський НПУ імені Володимира Гнатюка, Черкаський державний технологічний університет, Донецький національний університет імені Василя Стуса), так й іноземні виші (Університет комп'ютерних наук і технологій (STEKOM), Індонезія; Оромійський державний університет, Ефіопія; Університет Путра, Малайзія; Університет Мандах, Монголія; Атирауський університет імені Х. Досмухамедова, Казахстан; Університет іноземних мов Хюе, В’єтнам; Термезький державний університет, Узбекистан, Університет Венди, ПАР; Університет Бугеми, Уганда; Інститут технічної освіти Брунею, Бруней).