9 листопада, у День української писемності та мови, розпочався традиційний 22-й Радіодиктант національної єдності. У цей день кожного року тисячі українців беруть участь у флешмобі й приєднуються до події люди з усього світу.
Традиційно студенти, викладачі, співробітники Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка стали учасниками цієї особливої події. Із завмиранням серця слухали нашу землячку, глухівчанку Аду Роговцеву, яка читала цьогорічний радіодиктант. Чуючи це ім‘я, ми одразу згадуємо теплими словами цю надзвичайну жінку, яка любить свій рідний край. Ада Роговцева - особистість, яка надихає, вражає і захоплює своєю силою духу та рішучістю.
У ці буремні часи, коли українці знову мають відстоювати незалежність своєї Вітчизни від зовнішнього ворога, ми продовжуємо закликати освітян і вільний український народ єднатися заради спільної перемоги ??.
Разом до перемоги!
Віримо в ЗСУ!