6 квітня 2021 року в Глухівському національному педагогічному університеті імені Олександра Довженка було проведено день відчинених дверей. Обставини продиктували дистанційний формат заходу. А втім, це дало нові можливості ознайомити присутніх із навчальним закладом: провести віртуальні екскурсії, забезпечити участь потенційних вступників із різних куточків нашої країни.

Після коротко відео про університет із вітальним словом виступила голова студентського самоврядування Ворона П. С., яка поділилася своїми враженнями від навчального закладу і закликала випускників шкіл, закладів фахової передвищої освіти долучитися до великої довженківської родини.

Перший проректор Кузнецова Г. П. розказала про історію університету, його досягнення та перспективи розвитку; розповіла про особливості написання й подання мотиваційного листа.

Декани факультетів й директори навчально-наукових інститутів ознайомили учасників заходу зі спеціальностями й освітніми програмами, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти в університеті.

Було оголошено про те, що найближчим часом відбудуться факультетські  дні відчинених дверей.

Адміністрація навчального закладу та представники приймальної комісії відповіли на низку запитань присутніх: про пільги, переліки вступних іспитів, терміни подання документів, інші особливості вступу.

Завершила захід учасниця Всеукраїнської олімпіади університету для професійної орієнтації вступників Тетяна Бурчак, яка вже чітко визначилася із майбутньою професією та закладом освіти, де навчатиметься: це Глухівський національний педагогічний університет імені Олександра Довженка.

Хочемо подякувати усім, хто виявив бажання долучитися до заходу. Впевнені, що невдовзі вони теж стануть студентами нашого університету!

Запрошуємо на навчання.