14 березня 2023 року з візитом до закладів освіти Сіверщини завітали науково-педагогічні працівники Глухівського НПУ ім. О. Довженка. Багаторічна співпраця продовжується в складних умовах воєнного стану. Реалії сьогодення уможливили проведення очної зустрічі з випускниками Комунального закладу «Новгород-Сіверський фаховий медичний коледж» Чернігівської обласної ради у спеціально облаштованому бомбосховищі. Конструктивне живе спілкування активізувало здобувачів освіти, спонукало підвищенню інтересу до освітніх програм університету, сприяло залученню присутніх до діалогу.
У ході агітаційної роботи подовжено договори  про співпрацю із закладами освіти цього регіону.
Тримаємо освітянський фронт і запрошуємо на навчання до Глухівського НПУ ім. О. Довженка.