У неділю, 14 травня в Глухівській публічній бібліотеці відбулась презентація книги психолога Університету Юрія Рябка «Основи транзактного аналізу». На заході були присутні представники університету, психологи закладів освіти, мешканці міста.
Головною мету заходу Ю.В. назвав популяризацію психології та пропаганду наукового знання; сказав, що хотів би вважати презентацію скромним внеском у підтримку бібліотеки, не тільки як інформаційного осередка, але й як культурного феномену (адже це одна з трьох найстаріших бібліотек України) і важливого атрибуту нашого міста. Юрій Володимирович розповів про історію створення транзактного аналізу (якому присвячено підручник), навів приклади його використання, у тому числі для моделювання сімейних стосунків, відповів на питання присутніх. Виступ автора доповнювали музичні номери.
На останок Юрій Володимирович висловив переконання, що кожен викладач університету має свій власний науковий доробок, якій може бути цікавий мешканціям нашого міста, а присутні запропонували зробити подібні зустрічі регулярними.
Із книгою можна ознайомитись у Глухівській бібліотеці, а також у бібліотеці ГНПУ ім. О.Довженка