8 та 9 червня 2023 р. студенти Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка:
Арсен КОНОПЛЯ (3 курс факультет дошкільної освіти, 32-ДО група);Дарія СКРИПКА (2 курс ННІ філології та історії, 22-А, 23-У групи) взяли участь у тренінгу «Від даних до дій: використання перевірених даних, для прийняття виважених рішень» від проєкту Міжнародної організації міграції (МОМ) «Людський вимір» з метою розвитку громади, соціально-економічного розвитку регіонів і громад, соціальної допомоги, формування ініціативних груп, управління та експертної підтримки повного циклу грантів на місцевому рівні, вдосконалення особистісних навичок сприяння підвищенню стійкості громад. Тренер – Віктор БОБИРЕНКО (керівник експертної групи «Бюро аналізу політики».
Data mining – це процес сортування великих наборів даних для виявлення закономірностей і зв’язків, які можуть допомогти вирішити бізнес-проблеми за допомогою аналізу даних у таких аспектах як-от:
• розумне управління як основа розумного міста;
• використання хмарних технологій для побудови єдиного інформаційного простору;
• ефективна реалізація кейсів цифрової трансформації;
• інвестиційна привабливість громади;
• базисні моделі розвитку громад.