22 січня учасники освітнього процесу Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка та Відокремленого структурного підрозділу «Професійно-педагогічний фаховий коледж Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка» взяли участь в урочистому мітингу з нагоди Дня Соборності України.
Ці історичні події сформували підґрунтя для відродження незалежної соборної України та утвердження національної ідеї. День Соборності – це нагадування про те, що сила нашої держави в єдності українських земель.
Учасники мітингу вшанували хвилиною мовчання та низько вклонилися тим, хто загинув за незалежність держави, та урочисто поклали квіти до пам’ятного знака Героям Небесної Сотні.