У Глухівському національному педагогічному університеті імені Олександра Довженка відбулися урочистості з нагоди вручення дипломів магістрам. Захід був організований із дотриманням протиепідемічних правил: попередня реєстрація учасників; температурний скринінг; використання засобів індивідуального захисту, антисептиків; соціальна дистанція тощо. З метою недопущення виникнення великого скупчення людей вручення дипломів ОС «Магістр» відбувалося впродовж двох днів у конференц-залі університету: 20.01.2022 – факультет технологічної і професійної освіти, факультет природничої і фізико-математичної освіти, ННІ філології та історії; 22.01.2022 – ННІ педагогіки і психології, факультет дошкільної освіти.
На святі були присутні ректор, доктор педагогічних наук, професор Курок Олександр Іванович, проректор із науково-педагогічної роботи, доктор педагогічних наук, доцент Бурчак Станіслав Олександрович, декани факультетів та директори навчально-наукових інститутів, представники деканатів, директоратів, голова профспілки студентів.
Стало доброю традицією в цей урочистий і важливий момент отримати добре напутнє слово від ректора університету Курка Олександра Івановича. Він побажав випускникам легкого життєвого шляху, успішної кар’єри, «не зупинятися на досягнутому, летіти впевнено вперед і вгору на крилах отриманих знань!»
Кращі магістри були нагороджені почесними грамотами за високі показники у навчанні, за участь у науково-дослідницькій роботі та громадському житті університету.
Щиро вітаємо Вас, шановні випускники, з отриманням дипломів! Щасливої Вам дороги!