2 листопада 2022 р. о 14.00 год. відбудеться інформаційно-просвітницька зустріч у змішаному форматі з нагоди 148-ї річниці заснування університету

«Університет крізь роки: сторінки історії та визначні постаті»
Виступи:
Курок Олександр Іванович, ректор Глухівського НПУ ім. О. Довженка, доктор історичних наук, професор.
Луценко Григорій Васильович, проректор з науково-педагогічної роботи Глухівського НПУ ім. О. Довженка, доктор педагогічних наук.
Гриценко Андрій Петрович, доктор педагогічних наук, завідувач кафедри історії, правознавства та методики навчання ННІ Філології та історії.
Крижанівський Віталій Михайлович, кандидат історичних наук, старший викладач кафедри історії, правознавства та методики навчання ННІ Філології та історії.
Біліченко Павло Геннадійович, кандидат педагогічних наук, доцент, в. о. завідувача кафедри педагогіки, психології соціальної роботи та менеджменту ННІ Педагогіки та психології.
Мірошниченко Олександр Миколайович, історик-некрополіст, науковий співробітник Національного заповідника «Глухів».

Очна участь - 59 аудиторія, 2 корпус. Дистанційна - підключення до конференції Zoom за посиланням:
Код доступу: 2022