Back to Top
Глухівський національний педагогічний університет
імені Олександра Довженка

Наукове товариство студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених




Сьогодні відбулася чергова зустріч ради молодих вчених Сумської області на базі Сумського державного університету. Говорили про організацію заходів підвищення публікаційної діяльності молодих науковців нашої області, про активізацію і залучення їх до участі в обласному конкурсі наукових проєктів молодих вчених "Наука для безпеки та сталого розвитку Сумщини", що проводиться до Дня науки. Звичайно, основою засідання був виступ проректора з наукової роботи СумДУ, докт. фіз.-мат. наук, проф. Анатолія Чорноуса та завідувачки кафедри кримінально-правових дисциплін і судочинства, докт. юрид. наук, доцента, першого заступника голови Ради молодих вчених Ольги Бондаренко про перспективи роботи Ради у кооперації з СумДУ. Під великим враженням від здобутків СумДУ в науковій роботі аспірантів, студентів, докторантів і молодих викладачів. 

Чудова ідея зустрічатися в різних університетах нашої області. Дійсно, дізнаєшся багато нового про наші ЗВО, переймаєш досвід, розширюється кругозір та знайомства з молодими науковцями-однодумцями.


Звітно-виборні збори Наукового Товариства студентів, аспірантів, докторантів, молодих учених Глухівського НПУ ім. О. Довженка — 2024

19 січня 2024 року на базі Глухівського НПУ ім. О.Довженка відбулися звітно-виборні збори Наукового Товариства студентів, аспірантів, докторантів, молодих учених у  змішаному форматі за участю проректора з науково-педагогічної роботи, професора Григорія Луценка.

На порядок денний засідання було винесено низку важливих з організації діяльності  Наукового товариства питань, серед яких: звіт голови ради Наукового Товариства студентів, аспірантів, докторантів, молодих учених університету Анастасії Полякової за період своєї каденції; Вибори членів Ради Наукового товариства студентів, аспірантів; Про інституційний розвиток Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка, Стратегічні напрями діяльності НТ, робота секцій Наукового товариства; Науково-організаційна діяльність.

Ключовими у порядку денному було питання обрання голови Ради Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка.

З 2021 року обов’язки голови Наукового товариства на громадських засадах виконувала Анастасія ПОЛЯКОВА яка представляла інтереси Наукового товариства Університету в усіх структурних підрозділах Університету, а також в організаціях та установах в Україні та за її межами. У звітній інформації йшлося, зокрема, про інституційний розвиток Наукового товариства, стратегічні напрями діяльності НТ, секції Наукового товариства, науково-організаційну діяльність, матеріально-технічне забезпечення, виконання бюджету Наукового товариства, роботу з нормативно-правовими актами, масштабування та комунікацію. Наукове товариство студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених університету є частиною системи громадського самоврядування.

Делегати проголосували за представлений доповідачем звіт діяльності Наукового товариства університету одноголосно. Від імені адміністрації проректор з науково-педагогічної роботи Григорій ЛУЦЕНКО подякував Анастасії Сергіївні за добросовісне виконання обов’язків голови Наукового товариства університету та особистий вклад у розвиток студентської науки.

Приємно відзначити роботу голів Наукових товариств факультетів та навчально-наукових інститутів, які виконують роботу на громадських засадах, а саме: Артема АНДРОСЕНКА., ф-т технологічної і професійної освіти, Світлани ГРЕЧАНИК, ННІ Педагогіки і психології, Олексія МОЗГОВОГО, ННІ Філології та історії, Аліни ДМИТРЕНКО, ф-т дошкільної освіти, Анастасії ПОЛЯКОВОЇ, ф-т природничої і фізико-математичної освіти.

Шляхом відкритого голосування на посаду голови Наукового товариства було обрано аспірантку кафедри технології і професійної освіти факультету технологічної і професійної освіти Ольгу СОРОКУ. В планах новообраної голови – популяризація Наукового товариства у медіапросторі,  активізація проєктної та грантової діяльності. Створення сприятливих умов для участі членів Наукового товариства у всеукраїнських та міжнародних наукових заходах – аби молоді вчені мали змогу реалізовувати свої дослідження і отримувати фінансування для їх виконання. Одна з головних цілей – налагодження співпраці з Радою молодих вчених при Міністерстві освіти і науки України.

Висловлюємо вдячність за якісну роботу, командність, відданість та натхнення складу Ради Наукового товариства 2021-2023 р.р.

 Висловлюємо щиру подяку всім учасникам зборів за плідну та творчу роботу під час заходу.

 

Відділ аспірантури, докторантури та наукової роботи.





Підсумки І туру

Всеукраїнського конкурсу
студентських наукових робіт

2022/2023 н.р.


Підсумки І туру






















Засідання Спілки Рад молодих вчених

14 березня 2023 р. відбулося засідання Спілки Рад молодих учених за участі Міністра освіти і науки України Сергія Шкарлета. У роботі спілки взяли участь молоді науковці Глухівського НПУ ім. О.Довженка  Аліна Дмитренко, Вікторія Аторіна. Спілка Рад молодих вчених – це постійний захід, який проводиться Радою молодих вчених при Міністерстві освіти і науки України з метою обговорення поточних проблем та шляхів їх вирішення; стану та перспектив розвитку Рад молодих вчених; методів активізації діяльності та помноження результативності роботи.  У заході взяло участь понад 210 осіб – молодих вчених з різних установ і закладів України. З вітальним словом виступили Міністр освіти і науки України – Сергій Шкарлет та Голова Ради молодих учених при МОН України – Олеся Ващук.

Порядок денний щомісяця формується відповідно до пропозицій молодих вчених. Так, за результатами роботи березневої Спілки рад молодих учених до виконання було взято 23 ініціативи науковців. Опрацювали питання щодо діяльності вченого в умовах війни, більшу проблематику на прифронтовій території, зміни до фінансування та присвоєння наукового ступеня та вчених звань, ISBN для монографій молодих учених, можливості підтримки вченого щодо публікації. На сайті РМУ при МОН у скорому часі буде доступна інформація з переліком фахових журналів за різними галузями науки, котрі є безкоштовними.

 





















Щорічний Конкурс «Молодий вчений року».
Відповідно до Положення про щорічний конкурс «Молодий вчений року» 2023 року заявки на Конкурс прийматимуться в електронному вигляді до 1 березня 2023 р.












Шановні студенти, аспіранти та молоді науковці!
Запрошуємо Вас взяти участь у ХІІ Міжнародній інтернет-конференції молодих учених і студентів«Глухівські наукові читання - 2022. Актуальні питання суспільних та гуманітарних наук», яка відбудеться 7-8 грудня 2022 року в Глухівському національному педагогічному університеті імені Олександра Довженка.
Інформаційні листи за QR-кодами
До участі запрошуються науковці, викладачі закладів вищої освіти, докторанти, аспіранти, магістранти, студенти (віком до 35 р.), а також обдаровані учні ЗЗСО.
Робочі мови конференції: українська, англійська
Форми участі в конференції: публікація тез.
Участь у конференції безкоштовна.


Склад

 

Полякова А.С
Полякова Анастасія Сергіївна

Голова Ради Наукового товариства, студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених Глухівського НПУ ім.О.Довженка

 

Dmytrenko
Дмитренко Аліна Павлівна

 Заступник голови Ради Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених Глухівського НПУ ім.О.Довженка

Голова ради наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених факультету дошкільної освіти 

Петренко

Петренко Наталія Миколаївна

Прес-секретар, Другий заступник голови Ради Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених Глухівського НПУ ім.О.Довженка

М. Мінченко

Мінченко Марина Василівна

Голова ради наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених Навчально-наукового інституту філології та історії

Прокопець

Прокопець Тетяна Олександрівна

Голова ради наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених факульету природничої та фізико-математичної освіти
 MarIV

Маринченко Інна Віталіївна

Голова Ради Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених факультету технологічної і професійної освіти, кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри професійної освіти та комп`ютерних технологій 
 Plugina
Плугіна Альона Петрівна

Голова Ради Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і
молодих вчених Навчально-наукового інституту педагогіки та психології

 

Список членів Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених

 

Структура Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених Глухівського НПУ ім.О.Довженка

Аторіна Вікторія Миколаївна

Данильченко Катерина Леонідівна

Дмитренко Аліна Павлівна

Єрмоленко Євген Ігорович

Коненко Віталій Сергійович

Петренко Наталія Миколаївна

Підсосонна Олена Володимирівна

Плугіна Альона Петрівна

Полякова Анастасія Сергіївна

Прокопець Тетяна Олександрівна

Марінченко Інна Віталівна

Мінченко Марина Василівна

 



Діяльність

Звіт про діяльність Наукового товариство студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених Глухівського НПУ ім. О. Довженка

ПЛАН РОБОТИ НАУКОВОГО ТОВАРИСТВА СТУДЕНТІВ, АСПІРАНТІВ, ДОКТОРАНТІВ І МОЛОДИХ ВЧЕНИХ ГЛУХІВСЬКОГО НПУ ІМ .О.ДОВЖЕНКА НА 2023 рік

Наукове товариство  студентів, аспірантів, докторантів та молодих учених Глухівського НПУ ім. О. Довженка  в особі Голови Полякової Анастасії Сергіївни підписало Меморандум про партнерство з Радою молодих учених при Міністерстві освіти і науки України в особі Голови Ващук Олесі Петрівни, що відбулося 7 червня 2021 року в дистанційному форматі на черговому засіданні Ради молодих учених.

Метою підписання Меморандуму є співпраця у напрямку координації зусиль в науковій діяльності, покращенні якості підготовки фахівців, створення спільних освітніх та науково-дослідних проєктів, зокрема:

  • визначення, напрацювання та досягнення інноваційних цілей у сфері наукової і науково-технічної діяльності, міжнародного науково-технічного співробітництва;
  • проведення спільних заходів (семінарів, тренінгів, лекцій, науково-практичних конференцій, круглих столів, симпозіумів, виставок тощо), а також створення спільних наукових просторів та освітніх центрів, інкубаторів, хабів, лабораторій;
  • розробка та втілення програм, курсів, проектів, спрямованих на підвищення рівня обізнаності щодо функцій і ролі наукових досліджень та професійного портрета науковця;
  • забезпечення спільного пошуку, відбору, аналізу, адаптації, супроводу та втілення інноваційних проєктів;
  • обмін інформацією та практичним досвідом у реалізації передових наукових розробок та технологій, організації освітніх та наукових заходів;
  • підтримка та сприяння науковим, науково-педагогічним співробітникам у підвищенні кваліфікації, здійсненню викладацької та наукової та науково-технічної роботи в Україні та у світі;

Меморандум про партнерство






Діяльність 2022

 08.12.2021

Програма конференції

Збірник матеріалів ХІ міжнародної науково-практичної інтернет-конференції "Глухівські наукові читання - 2021. Актуальні питання суспільних та гуманітарних наук"

Під‘єднатися до конференції можна за посиланням GoogleMeet https://meet.google.com/ucu-cjhr-tkg

08.12.2021.qr

 


Перші збори Наукового товариства у новому навчальному році

30 вересня у онлайн-форматі відбули збори голів Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Глухівського НПУ ім. О.Довженка.

На зборах були присутні як нові так і постійнодіючі члени Товариства: Дмитренко А.П., Плугіна А.П., Прокопець Т.О., Вовк Б.І., Мозуль І.В., Мінченко М.В., Петренко Н.М.

zbory 30.09.2021

Під час зборів було вирішено низку нагальних питань. Зокрема обраного нового секретаря товариства Плугіну Альону Павлівну та нового заступника голови товариства Дмитренко Аліну Павлівну.

Велася мова про хід та результати роботи Наукового товариства студентів,  аспірантів, докторантів і молодих учених у 2021 році, обговорювалися зміни щодо плану роботи Товариства у зв’язку з карантинними обмеженнями, пропозиції щодо формування Плану проведення міжнародних, Всеукраїнських, регіональних, місцевих конгресів, форумів, науково-практичних конференцій, семінарів для здобувачів вищої освіти і молодих учених на 2022 р.

Присутні на засіданні обговорили організаційні моменти щодо Міжнародної інтернет-конференції молодих учених і студентів «Глухівські наукові читання» – 2021», яка відбудеться  8-10 грудня 2021 року, оновлення інформації про Товариство на сайті університету та міжнародні й всеукраїнські конкурси для молодих вчених.

З усіх питань були прийняті відповідні рішення, які ухвалені одноголосно усіма присутніми на зборах.

Бажаємо плідної роботи усім членам Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Глухівського НПУ ім. О. Довженка та вітаємо з прийдешнім Днем працівників освіти!

 


Дискусійний Клуб

Підключитись до конференції Zoom:
https://us04web.zoom.us/j/71400823793?pwd=Tk1GbkY5RE5GMVlzaHpGb1RPdHNXdz09
Ідентифікатор конференції: 714 0082 3793
Код доступу: 1111

17.05.2021


Вітаємо з обранням Голови Ради Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів, молодих учених Глухівського НПУ ім. О.Довженка

15 січня 2021 року відбулася звітно-виборна конференція Наукового Товариства студентів, аспірантів, докторантів, молодих учених Глухівського НПУ ім. О.Довженка у форматі ZOOM-конференції за участю проректора з наукової роботи та міжнародних зв’язків професора Григорія Васильовича Луценка.
На конференції був заслуханий звіт голови Ради молодих вчених Університету – Луценко Олени Іванівни.
Зібрання розглянуло питання обрання Голови Наукового Товариства студентів, аспірантів, докторантів, молодих учених Глухівського НПУ ім. О.Довженка, а також затвердження членів Ради Наукового Товариства.
Головою Ради Наукового Товариства студентів, аспірантів, докторантів, молодих учених Глухівського НПУ ім. О.Довженка обрали асистента кафедри теорії і методики викладання природничих дисциплін, кандидата біологічних наук Полякову Анастасію Сергіївну.
Бажаємо Анастасії Сергіївні та очолюваній нею Раді максимально розкрити науковий потенціал молодих учених Університету та всебічно сприяти їх професійному становленню та росту!

Вітання Полякова голова Ради 2021

 


 00

Щиро вітаємо ректора Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка Курка Олександра Івановича з Днем народження!

Бажаємо сонячного настрою, радісних посмішок, успіхів у справах, прекрасних подій, душевної рівноваги, затишку в домі і повної чаші достатку! Нехай здоров'я буде непохитно міцним, задумане збувається, а життя радує новими великими горизонтами звершень!

Хай щастя та мир зігрівають оселю
І грає здоров’я, як добре вино.
Будьте щасливим і завжди веселим,
Життя бережіть, бо єдине воно.
Нехай Вам завжди всміхається доля,
Несуть тільки радість з собою роки,
Хай щастя й здоров’я не зрадять ніколи,
Збудуться мрії, бажання, думки!

З повагою, Наукове товариство студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених.

 

 

2014

2015

2016

2017

2018

2019

2020

План роботи наукового товариства(нт) студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених Глухівського НПУ ім. О. Довженка на 2021 рік

Заходи до Дня науки (12-20 травня 2021 року)

Звіт про виконання заходів до Дня науки 2021 року

 

 

 Відбулася Звітно-виборна конференція Наукового Товариства  студентів, аспірантів, докторантів, молодих учених Глухівського НПУ ім. О. Довженка

TMU 20211

15 січня 2021 року відбулася Звітно-виборна конференція Наукового Товариства  студентів, аспірантів, докторантів, молодих учених Глухівського НПУ ім. О. Довженка у форматі ZOOM-конференції за участю проректора з наукової роботи та міжнародних зв’язків професора Григорія Васильовича Луценка.

У 2020 році обов’язки голови Наукового товариства на громадських засадах виконувала Луценко Олена Іванівна, яка представляла інтереси Наукового товариства Університету в усіх структурних підрозділах Університету, а також в організаціях та установах в Україні та за її межами. На конференції був заслуханий звіт голови Ради молодих вчених Університету – Луценко Олени Іванівни.

Голова доповіла, що у 2020 році робота ради була спрямована на стимулювання бажання й готовності талановитої молоді до здійснення наукових розвідок, забезпечення належних умов і можливостей проведення наукової та науково-технічної діяльності. У 2020 році робота ради була спрямована на стимулювання бажання й готовності талановитої молоді до здійснення наукових розвідок, забезпечення належних умов і можливостей проведення наукової та науково-технічної діяльності.

Наукове товариство студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених університету є частиною системи громадського самоврядування. Приємно відзначити роботу голів Наукових товариств факультетів, які виконують роботу на громадських засадах, а саме: Вовк Б.І., ф-т технологічної і професійної освіти, Мозуль І.В., ф-т початкової освіти, Петренко Н.М., ф-т філології та історії, Марєєва Т.В., ф-т дошкільної освіти, Прокопець Т.О., ф-т природничої і фізико-математичної освіти.

Враховуючи, що до складу Наукового товариства факультету  входять:  Студентське наукове товариство, Наукове товариство молодих учених, а саме: аспіранти, здобувачі, докторанти, кандидати і доктори наук, науково-педагогічні співробітники і спеціалісти до 35 років включно, які займаються науково-дослідною та освітянською роботою, і відбулися заплановані звітно-виборчі збори.

Зібрання розглянуло питання обрання Голови Наукового Товариства студентів, аспірантів, докторантів, молодих учених Глухівського НПУ ім. О.Довженка, а також затвердження членів Ради Наукового Товариства. Головою Ради Наукового Товариства студентів, аспірантів, докторантів, молодих учених Глухівського НПУ ім. О. Довженка обрали асистента кафедри теорії і методики викладання природничих дисциплін, кандидата біологічних наук Полякову Анастасію Сергіївну.

Вітаємо нових членів товариства та бажаємо успіхів у подальшій роботі!

 

 Відбулися збори голів рад Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Глухівського НПУ ім. О.Довженка

28.04.2020

У зв’язку з введенням всеукраїнського карантину та проведення заходів щодо протидії поширенню COVID-19, 28 квітня 2020 року збори Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Глухівського НПУ ім. О. Довженка було проведено в дистанційному режимі. За допомогою онлайн-платформи Zoom було організовано відеоконференцію, на якій голова ради Товариства Луценко О.І. спільно з головами рад на факультетах Марєєвою Т.В., Прокопець Т.О., Вовком Б.І., Мозуль І.В. та Петренко Н.М. розглянули питання подальшої роботи Товариства в умовах карантину.

Присутніми було ухвалено декілька важливих рішень. Зокрема сприяти переведенню в онлайн-режим проведення факультетських конференцій та вирішення всіх питань щодо участі членів товариства у заходах, присвячених Дню науки. Проведення запланованого на червень 2020 року круглого столу «Проблеми молодих вчених та шляхи їх вирішення» перенести у формат відео-конференції.

Оскільки, зміна формату роботи передбачає внесення правок у План роботи Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених на 2020 рік, було прийняте рішення у двотижневий термін сформувати пропозиції від голів рад Товариства на факультетах з приводу цього питання.

Збори голів рад Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Глухівського НПУ ім. О. Довженка успішно відбулися у новому форматі.

Наталія Петренко, прес-секретар

Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Глухівського НПУ ім. О.Довженка

Відбулися вибори голови Ради Наукового товариства молодих вчених

vub 2019

17 грудня 2019 року відбулися загальні збори Ради Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих учених Глухівського НПУ ім. О. Довженка. З вітальним словом виступила  перший проректор Галина Кузнецова, яка зазначила, що наукова діяльність – це постійний розвиток, пошук та вдосконалення, розкриття творчого потенціалу нашого університету і саме талановита молодь активно приєднується і показує результати і плідно функціонує Наукове товариство студентів, аспірантів, докторантів і молодих учених.

Олександр Благосмислов — голова Ради Наукового товариства молодих вчених Глухівського НПУ ім. О. Довженка виступив зі звітом про діяльність Ради молодих учених за період 2016-2019 рр. та окреслив основні здобутки 2019 р.

Г. Кузнецова подякувала за роботу Олександру Благосмилову та вручила Подяку ректора за  сумлінну працю, високий професіоналізм, за вагомий особистий внесок у формування молодіжного наукового середовища та державної політики в сфері розвитку наукового потенціалу молодих учених та з нагоди 145-ої річниці від Дня заснування Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка.

23 грудня 2019 р. відповідно до Положення про Наукове товариства молодих вчених Глухівського НПУ ім. О. Довженка учасники загальних зборів провели вибори голови враховуючи, що до складу Наукового товариства факультету входять: аспіранти, здобувачі, докторанти, кандидати і доктори наук, науково-педагогічні співробітники і спеціалісти до 35 років включно, які займаються науково-дослідною та освітянською роботою.

Проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків Володимир Зінченко акцентував основні напрями роботи молодих науковців та озвучив основні вимоги  щодо питання обрання нового очільника та секретаря Наукового товариства.

За результатами виборів більшою  кількістю голосів Головою Ради Наукового товариства молодих вчених Глухівського НПУ ім. О. Довженка обрано Луценко Олену Іванівну. Також було обрано президію Ради – заступників та секретаря. Обговорювалися питання: плану роботи на 2020 рік, затвердження наукових заходів, про актуалізацію профіля веб-сайту Наукового товариства та ін.

Проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків Володимир Зінченко привітав із призначенням новообраних членів правління наукового товариства, наголосив  на перспективних планах, які стоять перед ним, запропонував свою підтримку та побажав Науковому товариству незгасимої творчої енергії, нових наукових звершень та відкриттів.

Вітаємо новий склад Ради!

 Бажаємо новій команді  гідно представити наш Університет не лише на регіональному, але й на всеукраїнському і міжнародному рівнях!

 


Нормативні документи
 

СТАТУТ НАУКОВОГО ТОВАРИСТВА

Статут Наукового товариства, студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка


Стаття 1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Наукове товариство, студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка (далі – Університет) створюється з метою об’єднання наукової молоді університету, всебічного сприяння її науковій діяльності, збереження та розвитку інтелектуального потенціалу, реалізації професійних, творчих та інших інтересів молодих науковців, залучення їх до розв’язання важливих проблем соціально-економічного розвитку України та Сумщини.

1.2. Наукове товариство, студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених є постійно діючим громадським органом при вченій раді Університету.

1.3. Наукове товариство, студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених здійснює свою діяльність згідно з чинним законодавством України, нормативними документами МОН України, Статутом Університету та цим Статутом.

1.4. Про свою діяльність Наукове товариство, студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених звітує не рідше ніж раз на рік перед вченою радою Університету.

Стаття 2. ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ ТМУ

2.1. Наукове товариство, студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених сприяє:

професійному зростанню молодих науковців університету, допомагає у вирішенні проблем їх наукової та педагогічної діяльності;
залученню молодих учених до наукових заходів, що проводяться в Університеті та за його межами (конференції, форуми, круглі столи, конгреси, з'їзди, семінари, симпозіуми тощо);
організації зустрічей молоді університету з провідними вченими та налагодженню співпраці із закордонними колегами;
співпраці молодих учених Університету з провідними державними та закордонними вищими навчальними закладами, науково-дослідними та академічними організаціями та установами;
інтеграції освітніх та наукових процесів, підвищенню якості наукових досліджень;
міжнародному обміну студентами, науково-педагогічними та науковими співробітниками з метою проведення спільних наукових досліджень, участі в наукових форумах, конференціях та інших заходах, стажування, обміну досвідом тощо.
2.2. Наукове товариство, студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених організовує і проводить за згодою вченої ради Університету конференції молодих учених та студентів.

2.3. Наукове товариство, студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених виконує роль представницького органу і здійснює захист прав наукової молоді на вченій раді Університету, висловлює думку молодих науковців з різних питань професійної діяльності.

2.4. Ініціює проведення щорічних конкурсів на кращу науково-дослідну роботу молодих учених за галузями знань. Розглядає питання про рекомендацію вченій раді Університету і вносить пропозиції щодо висунення кандидатур на здобуття стипендій, премій та грантів для молодих науковців.

Стаття 3.ЧЛЕНСТВО В ТМУ, ПРАВА ТА ОБОВ’ЯЗКИ ЧЛЕНІВ ТМУ

3.1. Членом Наукового товариства, студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених Університету може бути співробітник університету з вищою освітою віком до 35 років або аспірант очної чи заочної форм навчання, який займається педагогічною роботою в університеті та здійснює науково-дослідну роботу.

3.2. Члени Наукового товариства, студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених користуються правом:

- обирати та бути обраним у керівні органи Наукового товариства, студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених;

- брати участь в обговоренні всіх питань діяльності Наукового товариства, студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених;

- брати участь у роботі наукових конференцій, конкурсів та інших заходів, що проводить Наукового товариства, студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених;

- представляти результати своєї наукової роботи у спеціалізованих виданнях молодих учених університету;

- отримувати методичну, інформаційну та іншу допомогу з боку Наукового товариства, студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених.

3.3. Член Наукового товариства, студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених зобов'язаний:

- дотримуватися Статуту Наукового товариства, студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених;

- виконувати рішення Наукового товариства, студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених;

- брати участь у засіданнях Наукового товариства, студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених;

- проводити інформаційно-просвітницьку діяльність з метою популяризації діяльності Наукового товариства, студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених;

- звітувати про результати своєї наукової та дослідної роботи за рік перед Науковим товариством;

- за дорученням Наукового товариства, студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених представляти його інтереси у відносинах з іншими організаціями та установами.

3.4. Член Наукового товариства, студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених після досягнення віку 35 років автоматично вибуває з Наукового товариства, проте має право за власним бажанням стати асоційованим членом товариства або бути висунутим для набуття статусу Почесного члена Ради. Особи, які зробили вагомий внесок у розвиток науки та активно сприяють розвитку наукових студій молодих науковців, за їхньою згодою та за рішенням Правління можуть бути зарахованими до ТМУ Почесними членами. На них розповсюджуються усі права та обов’язки, що їх мають члени товариства згідно з цим Статутом. Пропозиції щодо обрання до Ради Почесного члена здійснюють загальні збори Наукового товариства, студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених, голова ТМУ, відповідальний секретар, кожен член Наукового товариства особисто. Граничний вік перебування в асоційованих або почесних членах Наукового товариства, студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених – 40 років.

Стаття 4. КЕРІВНІ ОРГАНИ ТМУ

4.1. Для забезпечення неперервної діяльності Наукового товариства із його складу обираються рада та голова, що здійснюють свою діяльність на постійній основі.

4.2. До складу ради Наукового товариства, студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених входить голова товариства, секретар товариства та не менше одного представника від кожного факультету або інституту за поданням вченої ради факультету або інституту. Персональний склад Наукового товариства, студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених формується строком на 3 роки.

4.3. Рада Наукового товариства, студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених:

формує порядок денний загальних зборів товариства;

приймає рішення з поточних питань діяльності товариства.

4.4. Керівником Наукового товариства, студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених вважається його голова, що обирається зі складу членів товариства. Головою не може бути обраний почесний або асоційований член Наукового товариства. Голова Наукового товариства обирається на загальних зборах Товариства строком на 3 роки.

4.5. Голова Наукового товариства, студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених здійснює керівництво товариством, ініціює проведення науково-освітніх заходів, конференцій тощо, підписує прийняті радою ТМУ та загальними зборами товариства молодих учених ухвали, рішення та протоколи засідань. Для виконання зазначених завдань, за рішенням вченої ради Університету, голова ТМУ входить до складу вченої ради Університету з правом голосу. У разі відсутності голови роботою ТМУ керує призначена ним особа.

4.6. Окрім того, голова Наукового товариства, студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених:

- представляє інтереси ради Наукового товариства в усіх структурних підрозділах Університету, а також організаціях та установах в Україні та за її межами;

- виступає від імені Товариства, ініціює ухвалення та розрив угод, здійснює поточну передбачену конкретними проектами, програмами та угодами діяльність в інтересах Товариства;

- розподіляє обов'язки серед членів Наукового товаритсва;

- забезпечує планування наукової роботи Наукового товаритсва;

- затверджує тематику наукових конференцій, семінарів, симпозіумів за погодженням з науковим відділом Університету;

- головує на загальних зборах Наукового товаритсва та засіданнях ради Наукового товаритсва;

- подає на затвердження керівництва Університету склад делегацій Наукового товаритсва для участі в наукових форумах та інших заходах.

Стаття 5. ПОРЯДОК РОБОТИ І КОНТРОЛЬ ДІЯЛЬНОСТІ ТМУ

5.1. Найважливіші питання роботи Наукового товаритсва (звітність, затвердження планів перспективного розвитку тощо) розглядаються на загальних зборах членів Наукового товаритсва. Збори проводяться один раз на семестр, два рази на рік.

5.2. Рішення ухвалюються загальними зборами простою більшістю шляхом відкритого голосування.

5.3. Наукове товариство на загальних зборах ухвалює річну програму діяльності та звітує колективу молодих учених і вченій раді Університету про виконання роботи раз на рік.

5.4. ТМУ розміщує інформацію про свою роботу на Інтернет-сторінці Університету.

Стаття 6. ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ ТМУ

6.1. Для забезпечення ефективної діяльності Наукового товариства адміністрація університету створює усі необхідні умови (приміщення, вихід в мережу Інтернет, оргтехніку).

6.2. Фінансування програм, які пропонуються Науковому товариству після погодження з адміністрацією Університету, здійснюється за рахунок коштів Університету, доброчинних спонсорських внесків та інших джерел.

Стаття 7. ПОРЯДОК ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО СТАТУТУ

7.1. Зміни до статуту можуть вноситися членами Наукового товариства, радою Наукового товариства та головою Наукового товариства на загальних зборах Наукового товариства і приймаються кваліфікованою більшістю шляхом відкритого голосування. Прийняті зміни затверджуються вченою радою Університету.

7.2. Реорганізацію або ліквідацію Наукового товариства виконують за рішенням вченої ради Університету згідно з чинним законодавством, відповідними документами МОН України та статутом Університету.

ПОЛОЖЕННЯ про Наукове товариство студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка

Інструкція з оформлення і подання документів для присудження Премії Верховної Ради України молодим вченим

Премії, стипендії президента, верховної ради, кабінету міністрів україни видатним діячам науки та молодим вченим

Умови та порядок проведення конкурсу на здобуття стипендій Кабінету Міністрів України для молодих вчених

Лист ІМЗО №143 від 20.01.2020 Про Перелік міжнародних, всеукраїнських науково-практичних конференцій здобувачів вищої освіти і молодих учених

Наказ №373 від 26.12.2019 Про внесення змін до наказу №371 від 26.12.2019


Конференції


bukletprograma 500x354

«Глухів музичний: земля Березовського і Бортнянського»

Інформація про конференцію

На сайті розміщено доповіді учасників

Всеукраїнської  науково-практичної конференції

«Глухів музичний: земля Березовського і Бортнянського»

(Глухів,  25-26 лютого 2016 р.)

Статті будуть опубліковані у збірці наукових праць за матеріалами конференції   вихід якої планується до кінця 2015-2016 навчального року.

Програма конференції   –   кликнути на посилання:      &

Дизайн обкладинки програми та сертифікату Юрій  Москаленко (м. Глухів).

 

ФОТО  РЕПОРТАЖ  з конференції  Юрія Москаленка

 

Фото з редакції обласної регіональної газети «Неделя»

 

 

Увага! Наповнення матеріалів  є не завершеним, відбуватиметься їх   оновлення. 

ДОПОВІДІ

Гайдучик Дарина. Виконавські аспекти духовних творів Якова Яциневича (на прикладі "Літургії святого Іоанна Златоустого"). Студентка ІІІ курсу історико-теоретичного факультету НМАУ ім. П.І. Чайковського. Науковий керівник – кандидат мистецтвознавства, доцент О.В. Путятицька(м. Київ).

 

Гусарчук Тетяна Володимирівна. Тексти псалмів у драматургії духовних концертів Артемія Веделя.   

Кандидат мистецтвознавства, в.о. професора кафедри історії української музики та музичної фольклористики НМАУ ім. П.І. Чайковського (м. Київ).

Довжинець Інна Георгіївна. Орест Коваль і барокові фестивалі в Сумах: історія та сьогодення».

Кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри музично-інструментального виконавства Сумського державного педагогічного університету ім. А.С. Макаренка, докторант Харківського національного університету мистецтв ім. І. П. Котляревського (м. Суми).

 

Колотуша Марія Василівна. Храми Глухова в призмі творчості Олександра Ковальова.

Студентка V курсу факультету початкової освіти Глухівського НПУ імені О. Довженка, науковий керівник – кандидат мистецтвознавства, доцент Г.П. Голяка (м. Глухів).

 

Марущак Марія БогданівнаПопулярність творчості П. Демуцького крізь призму концертної діяльності капели «Думка».  

Аспірантка кафедри теорії та історії культури НМАУ ім. П. І. Чайковського (м. Київ).

 

 

 

Мироненко Анна Миколаївна. Дмитро Кашуба: феномен творчої особистості в музичному житті Глухова.

Викладач, концертмейстер Глухівської школи мистецтв імені Максима Березовського (м. Глухів). 

 

Олійник Іванна.  Особливості втілення польської тематики в творчості Бориса Лятошинського.

Студентка ІІ курсу історико-теоретичного факультету, НМАУ ім. П.І. Чайковського. Науковий керівник – кандидат мистецтвознавства, в.о. професора Таранченко О.Г. (м. Київ).

 

Рудишина Марина Миколаївна. Глинська пустинь і вікові цінності: точки перетину на Глухівщині.

Студентка IV курсу факультету початкової освіти Глухівського НПУ ім. О. Довженка, науковий керівник – кандидат мистецтвознавства, доцент Г.П. Голяка (м. Глухів)

 

Семіон Вікторія Вікторівна. Хорова поліфонія Веделя (на матеріалі духовних концертів №1,2,3,12). 

Студентка ІІ курсу виконавсько-музикознавчого факультету ХНУМ ім. І.П. Котляревського, Науковий керівник – кандидат мистецтвознавства, доцент Н.М. Беліченко (м. Харків).

 

Схиигумен Амвросий (в миру Александр Валентинович  Ковач). Красота спасет мир…  Безумие погубит то, что создал Господь   (м. Суми).

 

Черторижська Марія Сергіївна. Вивчення хорової спадщини Д.С. Бортнянського в риторичному аспекті (на матеріалі духовного концерту №15 «Пріидите воспоим, людіе»).

Студентка ІІ курсу виконавсько-музикознавчого факультету ХНУМ ім. І.П. Котляревського, науковий керівник – кандидат мистецтвознавства, доцент Н.М. Беліченко (м. Харків).

 

Якушко Анна Миколаївна. Виконавська майстерність Лариси Руденко в романсах Ю. Шапоріна. Особливості виконання романсу «Заклинание». Студентка V курсу факультету мистецтв НПУ імені М. П. Драгоманова.  Науковий керівник –  кандидат педагогічних наук,

старшийвикладач Мережко Ю. В.  (м. Київ).

 

Міжнародна інтернет-конференція «Глухівські наукові читання. Актуальні питання суспільних та гуманітарних наук»

 Science is organized knowledge.

Wisdom is organized life
Immanuel Kant

DSC 0159 800x533Сьомий рік поспіль Наукове товариство студентів аспірантів, докторантів та молодих учених Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка за підтримки ректорату університету організовує Міжнародну інтернет-конференцію «Глухівські наукові читання. Актуальні питання суспільних та гуманітарних наук».

Цього року конференція розпочала роботу 4 грудня урочистим відкриттям, роботою пленарного засідання та відкриттям он-лайн форуму для обговорення та обміну думками.

Варто зазначити, що такий варіант проведення конференцію дає змогу щороку розширювати «географію» конференції, а також залучати все більшу і більшу кількість учасників.

DSC 0147 800x533

Порівняно з попередніми роками, до участі у «Глухівських читаннях», окрім, звичайно, науковців із України, долучилися учені з Німеччини (Університет прикладних наук Циттау-Гьорліц), Польщі (Сілезійський університет, Білостоцький університет, Mi?dzynarodowa wy?sza szko?a logistyki i transportu), Білорусії (Мозирський державний університет імені Івана Петровича Шамякіна, Могильовський державний університет імені А. О. Кулешова,), Франції (Университет Лотарингиї), Казахстану (Карагандинський державний університеті ім. Е. Букетова) та Грузії (Тбіліський державний університет імені Іване Джавахішвілі).

Говорячи про кількість учасників конференції, до участі було подано більше 300 заявок і стільки ж тез доповідей, із якими можна ознайомитися на сайті конференції .
Не можна не зазначити, що у 2017 році до участі у роботі конференції долучилися й школярі – випускники шкіл міста Глухова, які у своїх доповідях нічим не поступалися студентам-науковцям.

Отож, наука омолоджується, розвивається, ламає кордони і стирає межі! Сподіваємось, що наступного року «Глухівські наукові читання» стануть іще масштабнішими! Запрошуємо до участі!

Заремська Іванна, керівник прес-сектору ТМУ

Збірник конференції (Частина 1, Частина 2)

 IX «Глухівські наукові читання – 2019. Актуальні питання суспільних та гуманітарних наук» для здобувачів вищої освіти та молодих учених з 25 по 29 листопада 2019 року

Матеріали ІХ науково-практичної інтернет-конференції молодих учених і студентів

 

Науково-практична конференція здобувачів вищої освіти «ОСВІТА XXI СТОЛІТТЯ: МОЛОДІЖНИЙ ВИМІР»

konf mol vch06.02.2020

6-7 лютого 2020  року в Глухівському НПУ ім.. О.Довженка відбулася звітна науково-практична конференція здобувачів вищої освіти «Освіта XXI  століття: молодіжний вимір».

Предметом детального наукового розгляду на конференції стала низка актуальних проблем, пов’язаних із широким спектром різнопланових напрямків модернізаційного розвитку освіти і науки України.

Відповідно до програми Конференції робота заходу проводилася у формі пленарного та секційного засідань.

Якісна організація наукового заходу надали максимальні можливості молодим вченим представити та обговорити результати своїх наукових пошуків, продемонструвати свої креативні здібності та творчий потенціал, сприяла формуванню комунікативних умінь та навичок.

Учасниками конференції було відзначено, що:

  • участь молодих учених, аспірантів, студентів у Конференції сприяє формуванню та вдосконаленню навичок науково-дослідної роботи, розвитку творчого потенціалу особистості початківців-дослідників в інтересах розвитку освіти і науки;
  • питання, які обговорювалися, дозволили виявити перспективні напрями подальших досліджень, які за умов сьогодення є найбільш актуальними та практично значущими для сфери науки та освіти та мають знайти відображення в магістерських та дисертаційних дослідженнях молодих науковців.

 

Матеріали звітної науково-практичної конференції студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених «ОСВІТА XXI СТОЛІТТЯ: МОЛОДІЖНИЙ ВИМІР»

 

 

Збірник матеріалів ХІ міжнародної науково-практичної інтернет-конференції "Глухівські наукові читання - 2021. Актуальні питання суспільних та гуманітарних наук"

Матеріали міжнародної науково-практичної інтернет-конференції молодих учених і студентів "Х ГЛУХІВСЬКІ НАУКОВІ ЧИТАННЯ − 2020. АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ СУСПІЛЬНИХ ТА ГУМАНІТАРНИХ НАУК"

Збірник матеріалів звітної науково-практичної конференції (здобувачі ОНС «Доктор філософії»)

Програма звітної науково-практичної конференції студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених «ОСВІТА XXI СТОЛІТТЯ: МОЛОДІЖНИЙ ВИМІР» 2022 р.

Збірник матеріалів науково-практичної конференції студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених «ОСВІТА XXI СТОЛІТТЯ: МОЛОДІЖНИЙ ВИМІР» 2022 р.

 

Контакти

050) 589-70-64 – Полякова Анастасія Сергіївна

(099) 958-77-92 – Дмитренко Аліна Павлівна

(099) 217-83-58 – Плугіна Альона Петрівна

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. – Наукове товариство студентів, аспірантів, докторантів і молодих учених Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка.

Посилання на сторінки в соціальних мережах:

 Facebook: https://www.facebook.com/tovarystvo.gnpu/  fb1
 Instagram: https://www.instagram.com/tmu_gnpu/  in1