Back to Top
Глухівський національний педагогічний університет
імені Олександра Довженка

Міжнародна діяльність

Надрукувати Надрукувати E-mail E-mail
Уряд оновив правила перетину кордону для студентів. Тепер не тільки дівчата, а й хлопці також можуть виїжджати на навчання за програмами академічної мобільності.

Міжнародна діяльність Університету спрямована на забезпечення його інтеграції у світовий освітньо-науковий простір, поширення закордонного навчально-методичного та наукового досвіду в закладі освіти, створення оптимальних умов для академічної мобільності, стажування здобувачів освіти та науково-педагогічних працівників, розробку спільних освітніх програм, міжнародних проєктів, реалізацію культурних обмінів, отримання міжнародних грантів та ін. З кожним роком Університет посилює співпрацю із закладами вищої освіти, науковими установами, іноземними організаціями та фундаціями як в Україні, так і поза її межами, зокрема в Німеччині, Польщі, Туреччині, Китаї, Латвії, Лівії, Боснії і Герцеговині, Індонезії, Грузії, Казахстані, Таджикистані.
          
Основними напрямами співпраці є академічна мобільність у рамках програми Європейського Союзу Еразмус+, уряду Туреччини «Мевлана», гостьові лекції та наукова діяльність.
Згідно з міжнародними угодами з 2021 р. в університеті було розпочато роботу з підготовки фахівців для зарубіжних країн. Першими іноземними здобувачами освіти стали громадяни Китайської Народної Республіки, Туреччини, Туркменістану. Навчання іноземців в університеті корелює з його найвищою місією – залишатися еталоном якості української педагогічної освіти.
Розширенню міжнародних контактів сприяє систематичне проведення гостьових лекцій, майстер-класів, офлайн і онлайн зустрічей здобувачів освіти та викладачів із педагогами, науковцями та студентами закордонних закладів вищої освіти, зокрема з Німеччини, Туреччини, Польщі, США, Індонезії, Канади.
Постійне підвищення професорсько-викладацьким складом університету рівня обізнаності з питань інтеграції до  Європейського освітнього та дослідницького простору, проходження міжнародного стажування, участь в інформаційних заходах Європейської Комісії, Британської Ради, Національного Еразмус+ офісу в Україні, міжнародних конференціях, семінарах, вебінарах, симпозіумах, форумах, круглих столах, телемостах, розвиток наукових шкіл, співпраця із закордонними освітніми й науковими інституціями та фондами, розробка програм подвійних дипломів з іноземними партнерами є основними пріоритетами діяльності Університету, які забезпечують його авторитет і динамічний розвиток.
 
Joomla Plugins