Наказ МОН України від 25.04.2024 № 583 «Про визначення переліку населених пунктів України, на території яких у 2024 році буде створено пункти проведення зовнішнього незалежного оцінювання, у яких проводяться вступні випробування, що проводяться з використанням організаційно-технологічних процесів здійснення зовнішнього незалежного оцінювання для вступу на другий (магістерський) рівень вищої освіти, під час основної сесії»

Наказ МОН України від 19.04.2024 № 555 "Про визначення переліку закордонних населених пунктів, на території яких у 2024 році буде створено пункти проведення зовнішнього незалежного оцінювання, у яких проводяться вступні випробування, що проводяться з використанням організаційно-технологічних процесів здійснення зовнішнього незалежного оцінювання для вступу на другий (магістерський) рівень вищої освіти, під час основної сесії"

Наказ МОН України від 08.02.2024 № 147 «Про організацію  та проведення у 2024 році вступних випробувань, що проводяться з використанням організаційно-технологічних процесів здійснення зовнішнього незалежного оцінювання для вступу на другий (магістерський) рівень вищої освіти»

Лист МОН від 21.03.2024 №1/4904-24 «Щодо спільних заходів із підготовки до проведення вступних випробувань у 2024 році»

Наказ УЦОЯО від 25.03.2024 № 38 «Про затвердження Загальних характеристик екзаменаційних робіт єдиного вступного іспиту для вступу у 2024 році на другий (магістерський) рівень вищої освіти»

Наказ УЦОЯО від 19.03.2024 № 28 «Про затвердження Схем нарахування балів за виконання завдань екзаменаційних робіт єдиного вступного іспиту для вступу у 2024 році на другий (магістерський) рівень вищої освіти»

Наказ МОН України № 418 від 12.04.2023Календарним планом організації та проведення у 2024 році вступних випробувань до магістратури / аспірантури передбачено два періоди реєстрації:

 • основний ー 7–29 травня (для участі в основній сесії);
 • додатковий ー 17–21 червня (для участі в додатковій сесії ー у цей період матимуть змогу зареєструватися ті, хто не зміг цього зробити під час основного періоду реєстрації).

Реєстрацію осіб, які бажають взяти участь у єдиному фаховому вступному випробуванні (ЄФВВ) та/або  єдиному вступному іспиті (ЄВІ),  здійснюють приймальні комісії закладів вищої освіти (зокрема Глухівського НПУ ім. О. Довженка) за умови особистої присутності вступника / вступниці та/або дистанційно.

Консультацію можна отримати електронною поштою (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) або телефоном (+380953711728). 

Реєстрація відбуватиметься за допомогою взаємодії двох сервісів, роботу яких забезпечують Державне підприємство «Інфоресурс» та Український центр оцінювання якості освіти.

Для успішної дистанційної реєстрації необхідно діяти за таким алгоритмом.

 1. Сформувати комплект сканованих копій або фотокопій реєстраційних документів:
 • заповненої заяви-анкети для оформлення екзаменаційного листка зі своїм накладеним кваліфікованим електронним підписом; (ЗРАЗОК ЗАПОВНЕННЯ)
 • документа, що посвідчує особу, зазначеного в анкеті-заяві;
 • документа, що підтверджує інформацію про  реєстраційний номер облікової картки платника податків (РНОКПП), або документа, що підтверджує причину невнесення до анкети-заяви інформації про РНОКПП;
 • документа про здобутий ступінь вищої освіти (для осіб, які завершили навчання в минулі роки);
 • довідки щодо планового строку завершення навчання та отримання диплома у 2024 році;
 • фотокартки для документів (кольорової або чорно-білої) із зображенням, що відповідає досягнутому віку вступника / вступниці;
 • медичного висновку за формою первинної облікової документації 086-3/о (у разі необхідності створення особливих (спеціальних) умов для проходження вступних випробувань). 

Заповнюючи заяву-анкету з інформацією, необхідною для оформлення екзаменаційного листка, потенційні магістри мають указати населений пункт в Україні або за кордоном,  у якому бажають пройти ЄФВВ та/або ЄВІ, назву іноземної мови, із якої бажають скласти ЄВІ та назву(-и) ЄФВВ (педагогіка та психологія, психологія та соціологія, економіка та міжнародна економіки, облік та фінанси, управління та адміністрування, політологія та міжнародні відносини, інформаційні технології). Для проходження ЄФВВ можна вибрати тестування не більше ніж із двох предметних спрямувань.

Вступник / вступниця має право внести зміни до реєстраційних даних, здійснивши перереєстрацію протягом часу, відведеного для реєстрації.

Для перереєстрації учаснику / учасниці необхідно звернутися до приймальної комісії, яка його / її зареєструвала для участі у вступному випробуванні, і повернути раніше виданий екзаменаційний листок для його анулювання.

Якщо в процесі перереєстрації вступник / вступниця бажає змінити персональні дані – він / вона має надати документ(и), що підтверджує(ють) зміну персональних даних.

 1. Надіслати на електронну адресу приймальної комісії (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.)  скановані копії  або фотокопії реєстраційних документів.

Перш ніж надіслати лист,  обов’язково потрібно перевірити правильність даних, зазначених в заяві-анкеті.

 1. Отримати скановану копію екзаменаційного листка.

Представник приймальної комісії перевірить наявність необхідних для реєстрації документів та правильність їх оформлення.

У разі успішної реєстрації учаснику / учасниці буде надіслано скановану копію екзаменаційного листка на електронну адресу, зазначену ним / нею у заяві-анкеті. Оригінал екзаменаційного листка зберігатиметься в приймальній комісії. Якщо в екзаменаційному листку учасник / учасниця виявить помилки, йому / їй потрібно звернутися до приймальної комісії.

Оформлений екзаменаційний листок можна отримати особисто, звернувшись до приймальної комісії, або поштовим зв’язком, якщо учасник / учасниця зазначив / зазначила про таку необхідність у заяві-анкеті.

Якщо екзаменаційний листок не надійде на адресу, зазначену в заяві-анкеті, за два тижні до початку вступних випробувань, учасник / учасниця має звернутися до приймальної комісії, до якої надсилав / надсилала реєстраційні документи, для отримання відповідних роз’яснень.

Для зареєстрованих учасників / учасниць на вебсайті Українського центру оцінювання якості освіти створено інформаційну сторінку «Кабінет учасника вступних випробувань до магістратури», доступ до якої здійснюється за номером екзаменаційного листка та РIN-кодом, зазначеним у ньому.

Важливо: для вступу на будь-яку спеціальність (незалежно від форми навчання ー очна чи заочна, бюджетна чи контрактна тощо) потрібно складати ЄВІ.  Тим, хто планує вступати на спеціальності галузей знань  01 «Освіта / Педагогіка» (крім спеціальності 017 «Фізична культура і спорт»), 05 «Соціальні та поведінкові науки», 06 «Журналістика», 07 «Управління та адміністрування», 08 «Право», 12 «Інформаційні технології», 24 «Сфера обслуговування», 28 «Публічне управління та адміністрування», 29 «Міжнародні відносини», окрім ЄВІ, потрібно буде також пройти ЄФВВ. 


Як підписати документ кваліфікованим електронним підписом:
__________________________________________________________________________________________________________________

2023 рік


Наказ МОН України № 418 від 12.04.2023
Наказ МОН України № 525 від 04.05.2023

Порядок реєстрації осіб для участі в ЄВІ (єдиному вступному іспиті) та ЄФВВ (єдиному фаховому вступному випробуванні) у Глухівському  національному педагогічному університеті імені Олександра Довженка у 2023 році


ІНФОРМАЦІЙНИЙ БЮЛЕТЕНЬ (для учасників ЄВІ та ЄФВВ)

 ЗАЯВА-АНКЕТА ДЛЯ РЕЄСТРАЦІЇ НА ЄВІ ТА ЄФВВ

ЗАЯВА-АНКЕТА ДЛЯ РЕЄСТРАЦІЇ НА ЄВІ ТА ЄФВВ (PDF)

 Зразок заповнення заяви-анкети

Відповідальна за реєстрацію учасників вступних випробувань: __________________

Контактна інформація:

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Телефон: ____________

Кабінет: _____(корпус 2)

Інфографіки:
Календар ЄВІ
Тести ЄФВВ

Перелік
населених пунктів України, на території яких у 2023 році буде
створено пункти проведення зовнішнього незалежного оцінювання, у
яких проводяться вступні випробування під час основної сесії

1. Вінницька область:
місто Вінниця (Вінницький район).

2. Волинська область:
місто Луцьк (Луцький район).

3. Дніпропетровська область:
1) місто Дніпро (Дніпровський район);
2) місто Кам'янське (Кам'янський район);
3) місто Кривий Ріг (Криворізький район);
4) місто Павлоград (Павлоградський район).

4. Житомирська область:
місто Житомир (Житомирський район).

5. Закарпатська область:
місто Ужгород (Ужгородський району).

6. Запорізька область:
місто Запоріжжя (Запорізький район).

7. Івано-Франківська область:
місто Івано-Франківськ (Івано-Франківський район).

8. Київська область:
1) місто Біла Церква (Білоцерківський район);
2) місто Бориспіль (Бориспільський район);
3) місто Бровари (Броварський район);
4) місто Буча (Бучанський район);
5) місто Ірпінь (Бучанський район);
6) місто Вишневе (Бучанський район).

9. Місто Київ.

10. Кіровоградська область:
місто Кропивницький (Кропивницький район).

11. Львівська область:
місто Львів (Львівський району).

12. Миколаївська область:
1) місто Миколаїв (Миколаївський район);
2) місто Первомайськ (Первомайський район).

13. Одеська область:
місто Одеса (Одеський район).

14. Полтавська область:
1) місто Кременчук (Кременчуцький район);
2) місто Полтава (Полтавська область).

15. Рівненська область:
місто Рівне (Рівненський район).

16. Сумська область:
1) місто Глухів (Шосткинський район);
2) місто Конотоп (Конотопський район);
3) місто Суми (Сумський район).

17. Тернопільська область:
місто Тернопіль (Тернопільський район).

18. Харківська область:
місто Харків (Харківський район).

19. Хмельницька область:
1) місто Хмельницький (Хмельницький району);
2) місто Кам'янець-Подільський (Кам'янець-Подільський район).

20. Черкаська область:
1) місто Умань (Уманський район);
2) місто Черкаси (Черкаський район).

21. Чернівецька область:
місто Чернівці (Чернівецький район).

22. Чернігівська область:
місто Чернігів (Чернігівський район).

Перелік
закордонних населених пунктів, на території яких у 2023 році буде
створено пункти проведення зовнішнього незалежного оцінювання, у
яких проводяться вступні випробування під час основної сесії

№ з/п

Країна

Населений пункт

Інформація про проведення основної сесії

ЄВІ

ЄФВВ

1

Королівство Бельгія

місто Брюссель

Проводиться

Не проводиться

2

Королівство Іспанія

місто Валенсія

Проводиться

Проводиться

3

Республіка Австрія

місто Відень

Проводиться

Не проводиться

4

Республіка Болгарія

місто Софія

Проводиться

Проводиться

5

Республіка Польща

місто Бидгощ

Проводиться

Не проводиться

місто Варшава

Проводиться

Проводиться

6

Словацька Республіка

місто Братислава

Проводиться

Не проводиться

7

Сполучене Королівство Великої Британії та Північної

Ірландії

 

місто Лондон

 

Проводиться

 

Проводиться

 

8

Федеративна Республіка Німеччина

місто Берлін

Проводиться

Не проводиться

місто Лейпциг

Проводиться

Проводиться

9

Чеська Республіка

місто Прага

Проводиться

Проводиться


_________________________

У межах наданої закордонними партнерами граничної кількості робочих місць для осіб, які братимуть участь у вступних випробуваннях, у закладах, установах, організаціях, на базі яких функціонуватимуть пункти проведення зовнішнього незалежного оцінювання, у яких проводяться вступні випробування. Реєстрація вступників для проходження вступних випробувань у певному населеному пункті припиняється достроково в разі реєстрації в ньому кількості вступників, яка дорівнює граничній кількості робочих місць, шляхом блокування Українським центром оцінювання якості освіти можливості вибору відповідного закордонного населеного пункту в сервісі, за допомогою якого формуються екзаменаційні листки.