2 листопада відбулася інформаційно-просвітницька зустріч у змішаному форматі з нагоди 148-ї річниці заснування університету
«Університет крізь роки: сторінки історії та визначні постаті»
Виступи:
Курок Олександр Іванович, ректор Глухівського НПУ ім. О. Довженка, доктор історичних наук, професор.
Луценко Григорій Васильович, проректор з науково-педагогічноі‌ роботи Глухівського НПУ ім. О. Довженка, доктор педагогічних наук.
Гриценко Андрій Петрович, доктор педагогічних наук, завідувач кафедри історії, правознавства та методики навчання ННІ Філології та історії.
Крижанівський Віталій Михайлович, кандидат історичних наук, старший викладач кафедри історії, правознавства та методики навчання ННІ Філології та історії.
Біліченко Павло Геннадійович, кандидат педагогічних наук, доцент, в. о. завідувача кафедри педагогіки, психології соціальної роботи та менеджменту ННІ Педагогіки та психології.
Мірошниченко Олександр Миколайович, історик-некрополіст, науковий співробітник Національного заповідника «Глухів».
Попри відсутність електроенергії та завдячуючи невичерпній енергії організаторів та повному заряду батареї гаджетів захід відбувся. До зустрічі синхронно очно та онлайн долучилися близько 70 учасників. Виступи доповідачів ще раз довели, що незламність, сила духу, патріотизм та сталість університету, в усі часи були системоутворюючими чинниками збереження української культури, мови, освіти.
 Ми пишаємося своєю історією, своїми традиціями, невтомними і відданими науці й освіті працівниками, успішними випускниками, своїми досягненнями, визнаними не тільки в нашій державі, а й в багатьох країнах світу.