Студенти спеціальності «Англійська мова і література» продовжують вдосконалювати свої мовленнєві навички в рамках міжнародного співробітництва кафедри іноземних мов та методики викладання і в умовах карантину. Так, 15 квітня 2021 року відбулася онлайн зустріч керівника ННІ філології та історії, викладачів кафедри, студентів нашого університету із залученням студентів факультету іноземної філології та соціальних комунікацій Сумського державного університету та вчителів шкіл міста з представником Європейської Комісії Даніелем Бльомерсом.
Зустріч була організована та змодерована викладачем кафедри Бутовою В.О. та студентським організаційним комітетом. Студенти мали можливість задати питання, що цікавили їх в галузі академічної мобільності, особливо в умовах карантинних обмежень, мовної освіти, порівняння культурного життя Німеччини і України, подорожування.
Атмосфера зустрічі була пожвавленою, теплою та дружньою. Студенти з нетерпінням чекають на нові зустрічі з іноземцями для подальшого вдосконалення своїх мовленнєвих навичок.
Посилання на зустріч: https://www.youtube.com/watch?v=KQP4jjktNsM