У Глухівському національному педагогічному університеті імені Олександра Довженка 8 травня 2023 року відбувся виховний захід, присвячений Дню пам'яті та примирення, який символізує важливість вшанування пам'яті жертв Другої світової війни.
Студенти мали можливість поринути в історичні події та відчути глибоке відчуття вдячності та поваги до тих, хто жертвував своїм життям заради свободи.
Організатори заходу підготували цікаву та змістовну програму. Один з головних елементів цього заходу був перегляд фільму, який містив у собі життєві історії та подвиги військовослужбовців та мирних жителів під час Другої світової війни. Цей фільм дозволив студентам краще зрозуміти біль та страждання, які пережили люди того часу, а також показав важливість миру в світі.
Після перегляду фільму студенти мали змогу взяти участь у дискусії, де вони висловили свої думки, почути інші точки зору та обговорити теми, пов'язані з війною в Україні.
Захід до Дня пам'яті та примирення став важливою платформою для студентів, де вони змогли вшанувати пам'ять загиблих та виразити свою вдячність захисникам України які зараз боронть нашу незалежність і свободу.
![](/images/Zahody/-5395331084398478848_121.jpg)
![](/images/Zahody/-5395331084398478847_121.jpg)
![](/images/Zahody/photo_2023-05-08_18-37-55.jpg)
![](/images/Zahody/-5395331084398478848_121.jpg)
![](/images/Zahody/-5395331084398478847_121.jpg)
![](/images/Zahody/photo_2023-05-08_18-37-55.jpg)