на тему: «Система розвитку педагогічної майстерності викладачів загальноосвітніх дисциплін закладів професійної освіти», представленої на здобуття наукового ступеня доктора педагогічних наук за спеціальністю 13.00.04 – теорія і методика професійної освіти, представленої на здобуття наукового ступеня доктора педагогічних наук за спеціальністю 13.00.04 – теорія і методика професійної освіти.

Роботу виконано в Інституті професійної освіти Національної академії педагогічних наук України.

Науковий консультант: доктор педагогічних наук, професор, Лузан Петро Григорович, головний науковий співробітник лабораторії науково-методичного супроводу підготовки фахівців у коледжах і технікумах Інституту професійної освіти НАПН України.