27 вересня відбулася зустріч з Дарією Скрипкою — студентською ректоркою та учасницею академічної мобільності Erasmus+ у Туреччині.

Під час заходу Дарія поділилася своїм досвідом участі у програмі в університеті Нігде Омер Халісдемір та розповіла про можливості, які ця програма  відкриває для студентів Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка. Учасники отримали цінну інформацію про процедуру подання заявок, підготовку до навчання за кордоном, адаптацію в новому середовищі та нові знайомства. Також проректор з наукової роботи та міжнародних звʼязків Наталія Ткаченко розповіла про подальшу співпрацю з університетом Нігде Омер Халісдемір та можливістю здобувачам освіти  взяти участь у програмах академічної мобільності. Зустріч викликала жвавий інтерес, тому студенти активно ставили питання.