12 жовтня 2024 року пройшла цікава зустріч студентів ННІФІ нашого університету та студентів Харківської гуманітарно- педагогічної академії, які в цьому семестрі навчаються за програмою внутрішньої мобільності в нашому інституті.

Куратор магістерської групи Кушнєрьова М.О. привітала присутніх та побажала організаторам зустрічі частіше збирати такі заходи. Студентський ректор Дар'я Скрипка поділилася своїми яскравими враженнями від навчання в минулому семестрі в університеті турецького міста Нійде. Дар'я відповіла на численні запитання гостей цієї зустрічі. Харківські студенти розповіли про свій досвід, набутий за час навчання з нашими студентами. Студентка групи 62-2А Пилипчук Карина навчається разом з харківськими студентами і вона порівняла студентську роботу в різних ЗВО. Чекаємо продовження внутрішньої академічної мобільності та подібних цікавих зустрічей!