Back to Top
Глухівський національний педагогічний університет
імені Олександра Довженка


Оголошення

Вітання

 


Заходи Глухівеького національного педагогічного університету імені Олександра Довженка на виконання програми «Відповідальне споживання»
Cумський прикордонний загін Державної прикордонної служби України висловлює глибоку подяку за підтримання взаємодії, інформаційну підтримку та допомогу підрозділам прикордонного загону в умовах війни, розв’язаної російською федерацією проти України. Єдиний спосіб зупинити це жахіття – ПЕРЕМОГТИ! Сумські прикордонники продовжують виконувати обов’язки в нелегких умовах та протидіють зовнішній загрозі. Ми стаємо сильніші кожен день!!!

Державна прикордонна служба України цінує і поважає кожного прикордонника, піклується про особовий склад, вдосконалює систему соціального забезпечення та є соціально відповідальною установою. Нині, враховуючи виклики сьогодення, професія захисників кордонів набула особливого значення. Охоронці кордону з честю та гідністю виконують завдання із забезпечення надійної охорони та оборони державних рубежів нашої Батьківщини. 24 лютого 2024 року Державною прикордонною службою України організовано та запущено рекрутингову кампанію.

З метою інформування цивільної молоді (випускників закладів вищої освіти) Сумської області про можливість пов’язати своє життя з військовою службою, стати офіцером в лавах Державної прикордонної служби України та вступити на навчання до Національної академії Державної прикордонної служби України імені Б. Хмельницького (м. Хмельницький) у 2024 році, прошу Вас довести до здобувачів освіти (випускний курс, а також здобувачів на заочній формі навчання) та розмістити на дошках оголошень наступну інформацію про умови вступу та навчання в Національній академії ДПСУ та вищих військових навчальних закладів України, закладів вищої освіти, які здійснюють підготовку військових фахівців за державним замовленням Державної прикордонної служби України.

З метою якісного виконання завдань по охороні державного кордону Сумської області прошу Вашого сприяння у вирішенні питання щодо доведення до здобувачів освіти (випускний курс, а також здобувачів на заочній формі навчання) та періодичного поширення і опублікування матеріалів (інформації) доступними вам, можливими способами (поширення у соціальних мережах закладу освіти, групах для спілкування) про можливість, після завершення навчання (під час навчання на заочній формі),  проходження військової служби в лавах Сумського прикордонного загону Державної прикордонної служби України громадянами України, які готові захистити свою державу, область, родину!

У разі необхідності, ми маємо можливість прийняти участь в онлайн зустрічі зі здобувачами освіти вашого закладу із вказаних питань.

Сподіваємось на позитивне вирішення питання та подальшу успішну співпрацю.

З повагою, Відділ комплектування 5 прикордонного загону!
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. +38(067) 365 71 35
Звернення та Оголошення для агітації
брошура вступ НАДПСУ держзамовлення 2024 (в три)
БУКЛЕТИ по спеціальностям курсант державмовлення НАДПСУ 2024

 

Залучення громадян на військову службу за контрактом до підрозділів морської піхоти Військово-Морських Сил Збройних Сил України 
ЛистПідсумки роботи університету за цільовими показниками діяльності у 2023

Підготовчі курси до НМТ/ЗНО 2024

Покликання для реєстраціїЗа ініціативи першої леді України Олени Зеленської створено Всеукраїнську програму ментального здоров’я «Ти як?», мета якої – сприяти формуванню в суспільстві культури піклування про ментальне здоров’я, дати розуміння та показати інструменти, які допоможуть українцям дбати про свій внутрішній стан.

Опитування проводиться за допомогою гугл-форм за покликаннями:

представники органів управління освітою, центрів професійного розвитку педагогічних працівників https://forms.gle/4hVfDixJk4fXywRb6

науково-педагогічні працівники, педагоги, батьки, студенти https://forms.gle/1YMHkdEkH8wX3TD66

Знайти фахівця, який готовий надати допомогу з ментального здоров’я, можна за допомогою онлайн-мапи «Надавачі медичної допомоги за напрямом «Психологічна та психіатрична допомога» за посиланням bit.ly/47u3O3q

  Про цінність ментального здоров’я та піклування про нього можна дізнатися також:

Спеціальна сторінка – http://howareu.com

Facebook – https://www.facebook.com/howareu.program

Instagram – https://www.instagram.com/howareu_program

YouTube – https://www.youtube.com/@howareu_program

Twitter – https://twitter.com/howareuprogram

Telegram – https://t.me/howareu_program

TikTok – https://www.tiktok.com/@howareu_program

Viber – https://invite.viber.com/?g2=AQAyHzQp6XJwmVCkkkXeWJVdLF8eAQa8Pzq3NYgcLWJGls3sN3tGibu5P%2BEH0rsb

 
Увага!
Для розміщення інформації на сайті надсилайте матеріали на електронну пошту адміністратора сайтуЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  
Прохання зазначити конкретний розділ сайту для розміщення. 
Перелік обов'язкових документів зазначений в наказі МОН №160


 

Останні новини

Наука та освіта в умовах війни: Глухівський національний педагогічний університет імені Олександра Довженка

23–24 травня 2024 року в Глухівському національному педагогічному університеті імені Олександра Довженка відбулась звітна науково-практична конференція викладачів, докторантів, аспірантів та молодих учених, здобувачів вищої та фахової передвищої освіти
28 травня 2024
 

Початкова освіта в парадигмі Нової української школи: виклики часу

 25 квітня 2024 року відбулася ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Початкова освіта в парадигмі Нової української школи: виклики часу».
02 травня 2024
 

ІІ Глухівські історико-філософські читання

17 квітня 2024 року на базі Навчально-наукового інституту філології та історії Глухівського НПУ ім. О. Довженка було проведено Всеукраїнську науково-практичну інтернет-конференцію "ІІ Глухівські історико-філософські читання"
19 квітня 2024
 

Розвиток гнучких умінь (soft skills) у процесі освітньої діяльності: теорія і практика

22 лютого 2024 року в Глухівському національному педагогічному університеті імені Олександра Довженка за підтримки Міністерства освіти і науки України, Інституту педагогіки НАПН України було проведено ІІ Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Розвиток гнучких умінь (soft skills) у процесі освітньої діяльності: теорія і практика»
29 лютого 2024
 

Сучасні тенденції та перспективи мовно-літературної освіти в Україні

15–16 лютого 2024 року в ННІ філології та історії Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка в онлайновому режимі триває робота VІ Всеукраїнської студентсько-викладацької науково-практичної інтернет-конференції з міжнародною участю «Сучасні тенденції та перспективи мовно-літературної освіти в Україні».
19 лютого 2024
 
 

ФОТОГАЛЕРЕЯ

ВІДЕОГАЛЕРЕЯ

УНІВЕРСИТЕТИ-ПАРТНЕРИ